PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

Nauczycielskie podróże małe i duże, czyli piszą o nas.

Z radością informujemy, że w dzienniku Zachodnim pojawił się artykuł, dotyczący mobilności nauczycieli naszej szkoły w ramach realizowanego projektu POWER. Można w nim poczytać, o czym uczyliśmy się podczas mobilności w Hiszpanii, co dały nam te dwa zagraniczne kursy, a także dlaczego warto organizować takie inicjatywy w ramach projektu POWER.

A jeśli ktoś z Państwa przegapił wydanie z 20 maja, podajemy link do publikacji:

bielskobiala.naszemiasto.pl/podroze-male-i-duze-nauczycieli-zespolu-szkol/ar/c5-8824089