ERASMUS +

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności ogłosiła wyniki konkursu o Akredytację w sektorze Edukacja szkolna złożonych w ramach akcji 1 programu Erasmus+ w konkursie 2022 (KA120-SCH).

Z ogromną radością informujemy, że wniosek naszej szkoły został pozytywnie oceniony. Tym samym znaleźliśmy się w elitarnym gronie 208 szkół z całej Polski, które mogą pochwalić się tym niezwykłym osiągnięciem.

Przyznanie nam Akredytacji jest gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na działania związane z kursami i szkoleniami nauczycieli oraz wymianami i działaniami szkoleniowymi uczniów w latach 2023 - 2027 w ramach programu Erasmus+.