SZKOLENIE BHP

7 listopada 2023 r. nauczyciele zaangażowani w mobilności w ramach projektu SZKOŁA Z NOWĄ ENERGIĄ - CZYLI JAK NIE STRACIĆ MOTYWACJI DO PRACY I NAUKI. nr projektu 2023-1-PL01-KA121-SCH-000142954 zostali przygotowani do wyjazdu pod kątem bezpieczeństwa przez pana Jana Oczkowskiego, szkolnego inspektora BHP.

Uczestnicy job shadowing w Dreźnie, kursu w Sewilli oraz opiekunowie uczniów mobilności w Madrycie zostali zapoznani z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi bezpieczeństwa w trakcie podróży zagranicznych, takich jak wybór sprawdzonego przewoźnika, postępowania w razie utraty bagażu lub dokumentu tożsamości.

Dodatkowo, uczestnicy mobilności dowiedzieli się o sposobach postępowania w sytuacjach awaryjnych (telefony alarmowe, kontakt z Ambasadą, informacje na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych).