Międzynarodowy Projekt Edukacyjny: "Kreatywne Prace Plastyczne".

Uczniowie z klas III w roku szkolnym 2022/2023, w czasie zajęć świetlicowych pod opieką p. Izabeli Iskrzyckiej uczestniczyli w III edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego: "Kreatywne Prace Plastyczne".
Projekt realizowany był od 01.09.2022r. do 31.05.2023r.

Głównym celem projektu było wspieranie harmonijnego rozwoju dzieci poprzez twórcze działania plastyczne oraz inicjowanie i popularyzowanie kreatywnych zabaw i dziecięcej twórczości plastycznej. Uczniowie wykonywali prace plastyczne inspirowane między innymi przyrodą, za pomocą różnych technik rysunkowych, malarskich, graficznych, papierowych i mieszanych.

Udział w projekcie "Kreatywne prace plastyczne" nagrodzony został certyfikatem.
W nowym roku szkolnym 2023/2024 uczniowie z klasy 1 z gr.4 przystąpili do kolejnej edycji MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO.