PO WER

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od 1. października w naszej szkole realizowany jest projekt pt. "Nowoczesna szkoła-dwujęzyczna, wielokulturowa i innowacyjna",
który uzyskał dofinansowanie w wysokości 191 892 złotych z Funduszy Europejskich.
Projekt realizowany jest w ramach
Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój
"Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej".
W ramach projektu 25 nauczycieli naszej szkoły weźmie udział w kursach w Wielkiej Brytanii,
w miejscowości Portsmouth, zdobywając wiedzę i umiejętności, które przycznią się do podniesienia jakości pracy naszej szkoły. Koordynatorkami projektu są panie
Sylwia Dziewińska, Barbara Wincenciak-Kopeć oraz Katarzyna Gaik-Sosin.