OFERTA EDUKACYJNA 2024/2025

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na nadchodzący rok szkolny 2024/2025! W tym roku otwieramy cztery klasy, które zapewnią różnorodne i wszechstronne możliwości rozwoju dla naszych uczniów.

1. Oddział Ogólnodostępny: Nasza klasa ogólnodostępna to doskonała opcja dla wszystkich uczniów, którzy poszukują solidnej edukacji akademickiej oraz chcą rozwijać swoje zainteresowania i pasje w różnych dziedzinach. Oferujemy bogaty program nauczania, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz różnorodne dodatkowe aktywności, które wspierają wszechstronny rozwój uczniów.

2. Interdyscyplinarny Oddział Sportowy: Dla pasjonatów sportu i aktywnego trybu życia proponujemy interdyscyplinarny oddział sportowy, który umożliwia rozwój umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak judo, lekkoatletyka, gimnastyka i pływanie. Dodatkowe godziny zajęć sportowych oraz wykwalifikowana kadra trenerska zapewnią uczniom optymalne warunki do osiągania sukcesów na polu sportowym.

3. Oddział Ogólnodostępny z dodatkowym językiem angielskim: Nasza klasa ogólnodostępna z dodatkowym językiem angielskim to doskonała opcja dla uczniów, którzy chcą pogłębić swoją znajomość języka angielskiego oraz poszerzyć swoje horyzonty kulturowe. Oferujemy zwiększoną liczbę godzin nauki języka angielskiego oraz różnorodne dodatkowe zajęcia, które wspierają rozwój kompetencji językowych.

4. Oddział Integracyjny: Nasz oddział integracyjny zapewnia przyjazne i otwarte środowisko dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb i zdolności. Dzięki odpowiednio dostosowanym zajęciom oraz wsparciu specjalistów każde dziecko ma szansę na pełny rozwój swoich potencjałów oraz aktywne uczestnictwo w życiu szkoły.

Zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną oraz dołączenia do naszej szkolnej społeczności, gdzie dbamy o wszechstronny rozwój i sukces każdego ucznia!