SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Sukcesy naszych uczennic w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w  sztafetowych biegach przełajowych.

5 października uczniowie reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnych sztafetowych biegach przełajowych odbywających się na Stadionie "Sprint" w Wapienicy.

Po wspaniałym biegu I miejsce wywalczyła drużyna dziewcząt rocznika 2009 i młodsze,

Dziewczęta pobiegły w składzie: Aleksandra Osak 7e, Agata Spisak 7e, Laura Zięba 7e, Julia Hałatek 7a, Klajmon Karolina 5a, Skarżyńska Amelia 5a.

O kolejne podium postarała się także drużyna dziewcząt rocznika 2007-2008, zdobywając III miejsce

Dziewczęta pobiegły w składzie: Nikola Siwek 8d, Kinga Krzykowska 8a,Hanna Polak 7a, Anna Kieczka 7e, Emilia Polak 7e, Zuzanna Skuza 7e.

Obie drużyny 7 października reprezentowały Miasto Bielsko-Białą na zawodach rejonowych w Zabrzegu.

Po bardzo zaciętej walce, po raz kolejny III miejsce zdobyła drużyna dziewcząt rocznika 2007-2008.

Dziewczęta pobiegły w składzie: Nikola Siwek 8d, Hanna Polak 7a, Bobrowska Natalia 7e, Anna Kieczka 7e, Emilia Polak 7e, Zuzanna Skuza 7e.

Tuż za podium, na IV miejscu zameldowała się nasza młodsza drużyna dziewcząt.

Dziewczęta pobiegły w składzie: Aleksandra Osak 7e, Agata Spisak 7e, Laura Zięba 7e, Fidelus Amelia 5a, Klajmon Karolina 5a, Skarżyńska Amelia 5a.

Opiekunami drużyn byli nauczyciele wychowania fizycznego- Jakub Ryłko oraz Wojciech Szyller.

Gratulujemy!!!