ODDZIAŁ OGÓLNODOSTĘPNY (DODATKOWY JĘZYK ANGIELSKI)

KLASA OGÓLNODOSTĘPNA
Z DODATKOWYMI GODZINAMI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie nauka języka angielskiego staje się przyjemnością, a dodatkowe aktywności rozwijają umiejętności językowe i kulturowe naszych uczniów!

Oto dlaczego warto wybrać naszą szkołę:

1. Zwiększona liczba godzin języka angielskiego: Nasza szkoła oferuje intensywny program nauki języka angielskiego, z zwiększoną liczbą godzin języka angielskiego w tygodniu. To oznacza, że nasi uczniowie mają więcej czasu na praktykę, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i zdobywanie wiedzy językowej.

2. Udział w spektaklach w języku angielskim: Nasze klasy uczestniczą w spektaklach i przedstawieniach teatralnych w języku angielskim. To doskonała okazja do praktyki języka w realnych sytuacjach komunikacyjnych oraz rozwijania umiejętności aktorskich i ekspresji artystycznej.

3. Wycieczki zagraniczne: Starsze klasy mają możliwość udziału w wycieczkach zagranicznych, gdzie mogą praktykować język angielski w autentycznym środowisku oraz poznawać kulturę i zwyczaje krajów anglojęzycznych. To nie tylko doskonała okazja do poszerzenia horyzontów, ale także motywacja do nauki języka.

4. Wykwalifikowana kadra: Nasza kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego oraz stosują nowoczesne metody dydaktyczne, aby maksymalnie wykorzystać potencjał każdego ucznia.

5. Odpowiednio dostosowane zajęcia: W starszych klasach nasze zajęcia są odpowiednio dostosowane do różnych poziomów zaawansowania językowego uczniów (podział na grupy według zaawansowania), co pozwala na efektywną naukę i rozwój umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim.

6. Jednozmianowość: Funkcjonujemy w systemie jednozmianowym, co oznacza, że nasze zajęcia są prowadzone w spokojnej atmosferze, umożliwiając maksymalne skupienie się na nauce oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Aby zapisać dziecko do oddziału ogólnodostępnego z dodatkowym językiem angielskim należy tą informację zgłosić osobiście w sekretariacie szkoły.