AKCJA - MOTYWACJA

„Akcja – motywacja,
czyli gdyby mi się chciało, tak jak mi się nie chce”

W tym roku szkolnym po raz drugi w naszej szkole została przeprowadzona akcja pt.: „Akcja – motywacja, czyli gdyby mi się chciało, tak jak mi się nie chce.”

Głównym celem akcji jest zmotywowanie uczniów do nauki. Challenge, czyli wyzwanie dla uczniów polega na podniesieniu swojej średniej ocen. O ile? Im więcej, tym lepiej. Porównywane były średnie ocen uczniów uzyskane na koniec I semestru tego roku szkolnego, do tych średnich jakie uzyskali oni na koniec roku szkolnego 2019/2020. Ponieważ średnie na koniec minionego roku szkolnego poszybowały do góry, nie było to łatwe zadanie. Dlatego postanowiłam nagrodzić również tych uczniów, którzy utrzymali swoje średnie ocen. Ku mojemu bardzo pozytywnemu zaskoczeniu aż 43 uczniów dokonało takiego wyczynu. W akcji brali udział uczniowie z klas od 5 do 8. Aby zostać laureatem akcji należało podnieść swoją średnią ocen o min. 0,23.

Tego wyczynu dokonali: Konieczna Wiktoria 6a, Wójcik Kinga 6a, Kasprzyk Gabriela 6c, Kulińska Daria 6d, Walkiewicz Wiktoria 6d, Bobrowska Natalia 6e, Malec Mateusz 6e, Zontek Gabriel 6e, Brandys Nikola 6f, Danecka Maja 6f, Vysotskyi Illia 6f, Kafel Jakub 7d oraz Kubica Patryk 8a.

Ponadto 21 uczniów otrzymało wyróżnienia. Ta grupa uczniów również podniosła swoje średnie max. o 0,22 lub utrzymała swoją średnią.

Laureaci w nagrodę otrzymali bilety do kina Helios i słodki poczęstunek. Natomiast osoby wyróżnione długopisy i słodki poczęstunek.

Bardzo chciałabym podziękować Radzie Rodziców SP, która finansowo wsparła organizację tej akcji.

Życzę chęci do pracy, pozytywnej motywacji i determinacji oraz sukcesów w II semestrze, aby laureatów i osób wyróżnionych na koniec roku szkolnego było jeszcze więcej.

Pełna lista nagrodzonych uczniów

Gratulacje😊 Gratulacje😊 Gratulacje😊 Gratulacje😊 Gratulacje😊 Gratulacje😊 Gratulacje😊

Organizator Renata Żadkiewicz