Alfik - wyniki konkursów

25 lutego 2021 roku odbyła się odbyła się XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.

W tej matematycznej rozgrywce wzięło udział  57 uczniów z klas I-III.

Najlepsze  wyniki  osiągnęli :

Tymoteusz Mrowiec kl. I c dyplom uznania za bardzo dobry wynik w konkursie , 7 m w woj. śląskim

Anna Li kl. II b dyplom uznania za najwyższy wynik w klasach II w naszej szkole

Wiktoria Mrowiec kl. III c  dyplom uznania za najwyższy wynik w klasach III w naszej szkole.

11 marca 2021 roku odbyła się XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny.

Do tego konkursu uczniowie naszej szkoły przystąpili po raz pierwszy.

Spośród 16 uczestników z klas I-III,  aż 8 osiągnęło wysokie wyniki.

W klasach I

Tymoteusz Mrowiec kl. I c wynik bardzo dobry, 2 m w woj. śląskim

Jagoda Podhorodecka-Pilch kl. I c wynik bardzo dobry, 3 m w woj. śląskim

Oskar Wiśniewski kl. I a wynik bardzo dobry, 5 m w woj. śląskim

Maja Knap kl. I c wynik dobry, 6 m w woj. śląskim

Małgorzata Czarnecka kl. I a wynik dobry, 7 m w woj. śląskim

W klasach II

Milena Waligóra kl. II a wynik dobry, 16 m w woj. śląskim

W klasach III

Mateusz Spiżewski kl. III c wynik bardzo dobry, 19 m w woj. śląskim

Alicja Nikiel kl. III c wynik dobry, 25 m w woj. śląskim

Dzieciom  nagrodzonym, które otrzymały dyplom uznania, serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku.

Pozostałym uczestnikom, którzy otrzymali dyplom za uczestnictwo  w konkursie, także gratulujemy i dziękujemy.

Wszystkie dzieci zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Alfika.