,,Bądź i ty bezpieczny na drodze”

06-11-2019 23:36

6.11.2019r. w Zespole Szkół Samochodowych przy ul. Filarowej w Bielsku-Białej uczniowie klas 1 poznawali zasady bezpieczeństwa na drodze. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób bezpiecznie poruszać się na drodze, gdzie najlepiej nosić odblaski oraz poznały edukacyjne piosenki o ruchu drogowym.  Były konkursy z nagrodami, pokaz odzieży z elementami odblaskowymi, film edukacyjny, przedstawienie
o bezpiecznej drodze do szkoły. Dzieci otrzymały książeczkę edukacyjną pt." Bądź bezpieczny na drodze", odblaskowe opaski i słodycze. Imprezę przygotowała Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej
z Fundacją na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.