Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły

Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły

1. Organizator konkursu: mgr Iwona Feilhauer
  2. Cele konkursu:
  • Edukacja dzieci w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
  • Utrwalenie wiadomości wśród najmłodszych konieczności stosowania się do przepisów ruchu drogowego poprzez różne techniki plastyczne.
  • Rozwijanie kreatywnego myślenia wśród dzieci.
  • Znajomość podstawowych znaków drogowych, przepisów ruchu drogowego w drodze do i ze szkoły.
  • Promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach.
  • Wspieranie działań edukacyjnych w zakresie wychowania komunikacyjnego.
  1. Organizacja i przebieg konkursu:
  • Konkurs skierowany dla uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 36
    w Bielsku-Białej
  • Dzieci wykonują pracę plastyczną dowolną techniką plastyczną podczas zajęć plastycznych w szkole.
  • Wymagany format pracy to A4
  • Każda praca na odwrocie powinna posiadać: imię, nazwisko autora oraz klasę. Prace niepodpisane nie będą brane pod uwagę.
  • Wychowawcy składają prace plastyczne w terminie do 25 września 2024r. do organizatora – Iwony Feilhauer
  • Pod uwagę będzie wzięta: tematyka pracy, estetyka oraz pomysłowość prac.
  1. Dla autorów najładniejszych prac i najciekawszych prac czekają dyplomy i nagrody.

Serdecznie zapraszam!

Bądź bezpieczny na drodze.

mgr Iwona Feilhauer