Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły

Podsumowanie Konkursu Plastycznego dla klas pierwszych

,,Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły"

Uczniowie klas pierwszych wykonali piękne prace plastyczne, odnoszące się do bezpieczeństwa na drodze, uwzględnili najważniejsze elementy takie, jak: znaki drogowe, odblaski, przejście dla pieszych.

I miejsce zostało przyznane Natalii Góra z klasy 1a

II miejsce  Hannie Grycel z klasy 1a

III miejsce Zuzannie Haręży z klasy 1b

Wyróżnienie otrzymały:

Zosia Kubiesa z klasy 1c

Lilianna Gut z klasy 1a

Maria Kmiecik z klasy 1a

Uczennice otrzymały dyplomy i nagrody.

Ogromne gratulacje dla uczestników ! Pozostałym uczniom dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Zapraszamy za rok do kolejnej edycji bądź bezpieczny w drodze do szkoły.