CIEKAWA LEKCJA GEOGRAFII

16 października uczniowie klas piątych pojechali na wycieczkę dydaktyczną  do Sztolni „Królowa Luiza” w Zabrzu.  Dzieci uczestniczyły w programie „Bajtel Szychta”. Był to wyjątkowy event w formie zabawy, dzięki któremu na własnej skórze odczuli trudy pracy pod ziemią. Wszyscy otrzymali oryginalny, sztygarski strój roboczy i kask. Po podziemnym zwiedzaniu, uczniowie wzięli udział w warsztatach rękodzielniczych - mydełko z węgla oraz udali się do strefy nadziemnej - Parku 12 C, gdzie w atrakcyjny sposób spędzili czas na świeżym powietrzu.