DNI BEZPIECZEŃSTWA , KULTURY RUCHU I RATOWNICTWA DROGOWEGO

30-05-2023 5:30 2022/2023 Wydarzenia

Reprezentacja naszej szkoły brała udział w XXVIII Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego połączonych z Dniem Dziecka. Jak co roku zorganizowano międzyszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie, a spod bielskiego Ratusza w kierunku Domu Żołnierza wyruszył barwny korowód bielskich szkół. Dobra zabawa i nauka - takie połączenie, to sposób na zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego wśród dzieci i młodzieży, które w przystępny i łatwy do zapamiętania sposób uczą się zasad kodeksu drogowego i bezpiecznych nawyków. Nasza szkoła zajęła 3 miejsce w korowodzie i otrzymała urządzenie wielofunkcyjne dla placówki. Po rozdaniu nagród na dzieci czekały liczne atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy wszystkim za udział.