Dni Otwarte Bielskiego Pogotowia Ratunkowego
2 czerwca uczniowie klas 1a, 1c, 2c i 2d uczestniczyli w Dniach Otwartych Bielskiego Pogotowia Ratunkowego. Była to doskonała okazja do poznania pracy ratowników medycznych oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.
Podczas wydarzenia uczniowie zwiedzili karetkę pogotowia, poznali jej wyposażenie, ćwiczyli masaż serca na fantomach oraz brali udział w licznych zabawach i aktywnościach przygotowanych przez organizatorów.
To wyjątkowe spotkanie dostarczyło wielu pozytywnych emocji, a także pozwoliło zdobyć cenną wiedzę na temat ratownictwa medycznego.



