FILMOWY DZIEŃ DZIECKA W SP 36
Stało się już tradycją, że Dzień Dziecka w SP 36 obchodzi się na filmowo. Nie inaczej było i w tym roku.
Tym razem Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej zaprosił uczniów klas 4-8 wraz z nauczycielami na projekcję filmu pt.: "Mały Książę". Wydarzenie to stało się pretekstem do rozmowy na temat roli szeroko pojętej kinematografii w życiu młodzieży i wspólnego spędzania wolnego czasu.
Wszyscy doskonale się bawili i z niecierpliwością czekają na kolejny seans filmowy.



