II runda Ligi Klubów Śląskich rocznika 2013/2014

W dniu 26.02.2024 odbyła się II runda Ligi Klubów Śląskich rocznika 2013/2014 🏊.  Naszą szkołę i klubu NKP Bielsko-Biała reprezentowała cała pływacka klasa 3a - 19 uczniów oraz 2 uczennice z klasy 4c.

Nasza sztafeta dziewcząt 4x50m dowolnym stanęła na 3 miejscu na podium 💪👏🥉

Sztafecie 8x50 MIX niewiele zabrakło, zajęli 4 miejsce 👏💪

Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko, dużo się nauczyli, ponieważ są to jedne z pierwszych zawodów takiej rangi oraz poprawili dotychczasowe swoje rekordy.

Należą się wielkie brawa zawodnikom i trzymamy kciuki za kolejne rundy! 👏👏👏🏊🏊👍