KONKURS „Kenia w oczach dziecka”

W naszej szkole rozpoczęliśmy akcję zbierania artykułów papierniczych dla Szkoły Podstawowej Mwabungo na południowym wybrzeżu Kenii.

W ramach tego projektu organizujemy konkurs plastyczny
dla uczniów klas 1-3

„Kenia w oczach dziecka”

Regulamin konkursu.   Zobacz tutaj:

Organizatorzy: Dagmara Pastwa, Agnieszka Kulpa-Orzeł

Cel konkursu:

• rozbudzenie zainteresowań krajami Afryki,
  • rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci,
  • wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.

Wiek uczestników konkursu: klasy 1-3

Obejrzenie krótkiego filmiku na temat Kenii:

Format prac: minimum A3 lub większy.

Termin składania prac: do dnia 1 kwietnia 2021 r.

Technika wykonania: wszystkie dowolne techniki płaskie.

Prace oddane na konkurs nie podlegają zwrotowi.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 15 kwietnia 2021 r. na stronie internetowej www.kredkadlakenii.pl

Lista laureatów Konkursu zostanie udostępniona wyłącznie na stronie internetowej www.kredkadlakenii.pl

Prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej w Szkole Podstawowej nr 33 i 36
w Bielsku-Białej.

Prace muszą być zaopatrzone w informację załączoną na odwrocie wypełnioną drukowanymi literami: - imię i nazwisko, wiek autora, nazwa i adres placówki, imię i nazwisko wychowawcy oraz mail i nr tel. do kontaktu.

Prace należy składać u wychowawców klas lub w sekretariacie szkoły.

Uczestnik, biorąc udział w Konkursie akceptuje postanowienia Regulaminu.

Nagrody będą przekazywane wychowawcom w dniu finału Konkursu.