KONKURS Phoenix Active School

Nasza szkoła bierze udział w konkursie Phoenix Active School na temat aktywności fizycznej wśród uczniów.

Potrzebujemy głosów na nasz filmik. Walczymy o atrakcyjne nagrody pieniężne:

I miejsce - 15 000 zł

II miejsce - 10 000 zł

III miejsce - 7 000 zł

IV - VII miejsce - 4 500 zł

na sprzęt sportowy oraz wiele ciekawych warsztatów z profesjonalnymi sportowcami.

Aby oddać głos należy wejść w link, podać adres mailowy oraz potwierdzić oddanie głosu w przesłanej przez Pho3nixa wiadomości.

LICZYMY NA WASZE WSPARCIE!!