KONKURS "Przemierzamy góry"

Regulamin szkolnego konkursu "Przemierzamy góry"

1. Organizatorki konkursu: mgr Magdalena Sitkiewicz, mgr Anna Czernecka
  2. Cele konkursu:
  • Rozwijanie zainteresowań wśród dzieci.
  • Promowanie idei bezpiecznego poruszania się po górach
  • Wspieranie aktywności uczniów
  • Zaangażowanie dzieci i ich opiekunów w planowanie i realizację wycieczek
  1. Organizacja i przebieg konkursu:
  • Konkurs skierowany dla uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej
  • Od września 2024 do maja 2025 odbywać się będzie szkolny konkurs "Przemierzamy góry". Jest to pierwsza edycja konkursu dla aktywnych, którzy kochają wycieczki górskie. Zadaniem uczestników jest zbieranie pieczątek z polskich lub zagranicznych schronisk. Pieczątki zbieramy do Książeczki GOT PTTK lub zwykłych zeszycików. Wierzymy, że za każdą pieczątką kryć się będzie cudowna podróż, relaks dla ciała i ukojenie dla umysłu.
  • Wychowawcy przekazują podpisane książeczki/ zeszyty z pieczątkami do organizatorek konkursu do 30.05.2025r.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!