KONKURS STWÓRZ MODEL ROBOTA Z LEGO

Zapraszamy Serdecznie uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w konkursie Stwórz model robota z klocków  Lego. Konkurs ma za zadanie uruchomić kreatywność uczniów i odciągnięcia ich od wszelkiej elektroniki. Termin wysyłania prac do 24.11.2023r.  Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie jednego zdjęcia swojej pracy, imię nazwisko autora i klasy
na adres: [email protected]. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Postawmy na kreatywność naszych uczniów!

Rada Rodziców i współorganizator Iwona Kohut

REGULAMIN KONKURSU “Stwórz robota i zostań mistrzem LEGO”

&1

Organizator konkursu Rada Rodziców. Współorganizator Iwona Kohut.

&2

Celem konkursu jest rozwijanie pomysłowości, kreatywności, wyobraźni uczniów.

&3

Uczestnicy:
■ Uczniowie pierwszych klas
■ Uczniowie drugich klas
■ Uczniowie trzecich klas

&4

Temat pracy: Należy wykonać model robota z klocków LEGO.

&5

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie jednego zdjęcia swojej pracy, imię nazwisko autora i klasy na adres: [email protected]

&6

Oceniając prace jury weźmie pod uwagę zgodność z tematem konkursu, pomysłowość i
oryginalność.

&7

Nagrody otrzymają pierwsze miejsca w trzech kategoriach:klasa I, klasa II i klasa III.
Wyniki konkursu i zdjęcia robotów zostaną opublikowane na stronie internetowej i fanpage szkoły.
Termin nadsyłania prac do 24.11.
Ogłoszenie wyników 30.11