KRAINA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Bardzo miło nam poinformować o wynikach szkolnego konkursu plastycznego ,,Kraina Świętego Mikołaja" organizowanego dla uczniów klas 1-3. Wpłynęło do nas wiele pięknych prac. Jury miało niezwykle trudne zadanie, by przyznać miejsca. Wyniki prezentują się następująco:
1 miejsce
Laura Orłowska klasa 1d
2 miejsce
Weronika Nikiel klasa 2b
Martyna Nowak klasa 3c
3 miejsce
Julia Gajny klasa 1d
Milena Fryś klasa 1a
Oliwier Budny klasa 2a
Michał Żurek klasa 1a
Ignacy Orłowski klasa 2c
Oskar Szłapa klasa 3d
Karolina Kawka klasa 3d

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w konkursie.