MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI - WYNIKI KONKURSU

28 kwietnia uczniowie naszej  szkoły wzięli udział w konkursie zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. Przygotowany quiz dotyczył naturalnych zasobów środowiska i sposobów oddziaływania człowieka na ekosystemy.

Wyniki konkursu:

I miejsce – klasa 8c

II miejsce – klasa 4a

III miejsce – klasa 8b

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi, ogłoszone zostały także konkursy na:

-  plakat graficzny pt. „Przywróć naszą Ziemię” promujący ochronę naszej planety,

I miejsce – Gabriela Wandzel

II miejsce – Maja Krywult

III miejsce – Adrian Górny

- ekotorbę - dajemy drugie życie odpadom,

I miejsce – Dominika Grabczak

wyróżnienie – Krzysztof Kryska