MISTRZOSTWA MIASTA W PIŁCE NOŻNEJ

Mistrzostwa Miasta  w piłce nożnej chłopców z klas 7-8, które odbyły się 26 września, były pełne emocji i sportowej rywalizacji. Drużyna SP 36 rozpoczęła turniej z impetem, pokonując szkoły KTK, SP 2 oraz SP 37, co pozwoliło im awansować do kolejnego etapu rozgrywek. Niestety, w drugim etapie rozgrywek zmierzyli się z zaciętym przeciwnikiem, SP 31, i po zaciętej walce musieli uznać ich wyższość dopiero w dogrywce i serii rzutów karnych. Pomimo że finał był już na wyciągnięcie ręki, drużyna SP 36 pokazała prawdziwego sportowego ducha, zachowując zasady fair play i godnie reprezentując swoją szkołę. To był dzień pełen emocji, który z pewnością zostanie zapamiętany przez zawodników i kibiców.