Nasze sukcesy w „Alfikach”!!!

Uczniowie naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym startowali w Ogólnopolskich Konkursach: „Alfik Humanistyczny” i „Alfik Matematyczny” uzyskując świetne wyniki:

W „Alfiku Humanistycznym”:

I) w klasach pierwszych:

*Urszula Kopiec z kl.1d zdobyła 1 miejsce w Polsce
*Antoni Litera z kl.1b osiągnął wynik bardzo dobry i uplasował się na 2 miejscu w woj. śląskim!

* Jakub Nowak z kl.1a oraz Konrad Heller z kl.1b uzyskali wyniki dobre i 3-cie miejsca w woj. śląskim!

II) w klasach drugich:

*Oliwier Budny z kl. 2a- uzyskał wynik dobry.

III) w klasach trzecich:

*Oliwia Drożdż z kl.3c osiągnęła wynik bardzo dobry i uplasowała się na 2 miejscu w woj. śląskim!

*wyniki bardzo dobre uzyskali także uczniowie z kl. 3a: Lilia Kalicińska, Hanna Pietraszko, Paulina Janik i z kl. 3c: Michał Matecki, Amelia Nikiel, Martyna Kubica.

*wyniki dobre uzyskali uczniowie:  Maria Kisiel z kl. 3a i Michał Czardyban z kl.3b.

IV) w klasach czwartych:

*wyniki bardzo dobre uzyskały uczennice z kl.4c: Oliwia Hebda i Maja Knap,

* wynik dobry uzyskała uczennica z kl.4c-Jagoda Podhorodecka-Pilch.

V) w klasach piątych:

* wynik bardzo dobry uzyskała uczennica z kl.5a- Milena Waligóra.

VI) w klasach szóstych:

* wynik bardzo dobry uzyskał uczeń z kl.6 c- Mateusz Spiżewski.

* wynik dobry uzyskał uczeń z kl.6a-Adrian Tyc.

W „Alfiku Matematycznym”:

* wynik dobry uzyskała uczennica z kl.1d- Paulina Zarębska.

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz ich rodzicom i nauczycielom.

Życzymy dalszych sukcesów!