Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Dinozaury"
Z przyjemnością informujemy, iż Zofia Kubiesa z 5 grupy świetlicowej zdobyła 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Dinozaury". Głównym celem konkursu było kształtowanie świadomości przyrodniczej, rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci.
Gratulujemy.



