"Olza Judo Cup II"
31 maja w Cieszynie rozegrano turniej "Olza Judo Cup II". W zawodach wystartowało 426 zawodników reprezentujących 36 klubów z 3 krajów. W turnieju wzięli udział nasi uczniowie oraz zawodnik, który rozpocznie naukę w naszej szkole od września.
Wyniki naszych uczniów:
1. miejsce – Jagoda Wawak (klasa 3B)
2. miejsce – Jan Zeman (klasa sportowa 3A)
4. miejsce – Adrian Filipczak (klasa sportowa 2A)
5. miejsce – Kacper Szachłowicz, Oskar Drabek (klasa sportowa 3A)
7. miejsce – Julia Ryba (klasa sportowa 3A)
W zawodach 1. miejsce wywalczył również Ksawery Zeman, który od września rozpocznie naukę w nowopowstałej klasie sportowej.
Kluby i trenerzy
-
Bracia Zeman reprezentują klub Gwardia Bielsko-Biała, w którym trenują pod okiem Denisa Romasa.
-
Pozostali uczniowie trenują w klubie PTS "Janosik" pod okiem Renaty i Marka Wróbel oraz Klaudii i Rafała Błońskich.
Gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników!



