PLATYNOWY JUBILEUSZ PANOWANIA KRÓLOWEJ ELŻBIETY II - WYNIKI KONKURSÓW

2 czerwca 2022r. rozpoczęły się w Wielkiej Brytanii obchody Platynowego Jubileuszu panowania Królowej Elżbiety II. Z tej okazji zorganizowaliśmy w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Życiu Królowej dla klas 5-6, a także Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii dla klas 7. Konkursy cieszyły się dużą popularnością. Dziękujemy wszystkim uczniom za liczny udział.

Wyniki przedstawiają się następująco:

KLASY 5-6:

I miejsce ex aequoDagmara Gawłowska 5c oraz Kacper Gabryluk 5b

II miejsceWiktoria Szramka 6a

III miejsce ex aequoGrzegorz Gniewek 6a oraz Michał Kosiński 6a

WyróżnienieAmelia Skarżyńska 5a, Zuzanna Zacny 5a, Martyna Pietyra 5c

KLASY 7:

I miejscePatryk Pokora 7f

II miejsceJustyna Piskorz 7f

III miejsceNatalia Gołyszny 7c

WyróżnienieZofia Janulek 7d

Zwycięzcom gratulujemy serdecznie. Nagrody zostaną wręczone w późniejszym terminie.

Na zdjęciach prezentujemy portrety Królowej wykonane przez naszych uczniów. Autorzy prac:

Nikola Suchorska z klasy 6a,

Julia Gawlik z klasy 6a,

Paulina Gibas z klasy 6a,

Krzysztof Kryska z klasy 7b,

Konrad Kaśków z klasy 7b.

Organizatorzy:

Gabriela Marszałek