POMAGAJ RAZEM Z NAMI!

Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę kosmetyków dla wychowanków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 2 Bielsku-Białej. Zbiórka ta dobiegła już końca, a wszystkie podarunki trafiły w poniedziałek w ręce wychowanków tejże placówki.

Taka akcja miała miejsce po raz pierwszy, ale chcielibyśmy, aby stało się to nasza szkolną tradycją. Zbiórka trwała od 8 do 15 marca 2021r. W tym czasie udało się Nam zebrać wielką górę kosmetyków: mydełek, żeli do kąpieli, gumek do włosów, kosmetyczek i wielu innych. Nasi uczniowie nie zawiedli.

Wychowankowie placówki podziękowali Nam piękną ręcznie wykonaną kartką świąteczną z życzeniami, które można przeczytać poniżej.

Pragniemy bardzo podziękować wszystkim uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie podczas akcji Samorządu Uczniowskiego "Pomagaj razem z nami". Wierzymy, że udało nam się podarować naszym rówieśnikom odrobinę radości na nadchodzące święta.

Pomagaj razem z nami!

Samorząd Uczniowski SP