Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły".

Ogromne brawa na najmłodszych uczniów. Klasy pierwsze wykazały się niezwykłą kreatywnością, samodzielnością w czasie wykonywania prac konkursowych.

W konkursie

I miejsce otrzymał Stanisław Krzempek z klasy 1d,

II miejsce - otrzymała Luiza Adamiec z klasy 1b,

III miejsce - otrzymała Julia Fajny z klasy 1d.

Z kolei wyróżnienia zostały przyznane Julicie Jank z klasy 1b, Dianie Micor z klasy 1d, Milenie Piekarczyk z klasy 1a, Antoniemu Letera z klasy 1b, Paulinie Zarębska z klasy 1d, Ignacemu Zawadzki z klasy 1d.

Zapraszam do udziału za rok.
Bądźcie bezpieczni przez cały rok szkolny.