ROZUMIEM, CO CZYTAM-WYNIKI KONKURSU

30 listopada br. odbyła się druga edycja szkolnego konkursu czytania ze zrozumieniem ,,Rozumiem, co czytam". Wzięli w nim udział uczniowie w dwóch kategoriach: klasy 4-6 i 7-8. Organizatorkami były nauczycielki języka polskiego - Beata Szczotka i Ewa Babiarz. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, a laureatami są:

W kategorii klas 4-6

I miejsce - Martyna Matecka (kl.5c)

II miejsce - Nina Sekuła i Jakub Jaskólski (kl. 5d)

III miejsce - Filip Drożdż (kl. 4a)

W kategorii klas 7-8:

I miejsce Natalia Bobrowska (kl. 8e)

II miejsce Gabriela Kasprzyk (kl.8c)

III miejsce Kacper Skrobacz (kl. 8d)