SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

04-09-2024 11:02 Informacje

Nasza szkoła po raz trzeci bierze udział w ogólnopolskiej akcji Lidla ,,Szkoły pełne Talentów".

Od 2 września do 31 października 2024 r. robiąc zakupy w Lidlu za co najmniej 50 zł (w tym chociaż jeden owoc lub warzywo) można otrzymać talenciaki , czyli kupony ze specjalnym kodem. Talenciaki wrzucamy do przygotowanych pudełek na terenie szkoły (segment A przy basenie małym, segment B stara portiernia, segment C przy basenie). Można również samodzielnie skanować talenciaki na stronie internetowej Lidla lub przynieść do sali 003. Talenciaki szkoła wymienia na atrakcyjne nagrody.

Samodzielne skanowanie pod linkiem:

Dziękujemy za zaangażowanie !