WALENTYNKI

Poniedziałek  upłynął w szkole w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek.  Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi. Z okazji Walentynek rozmawialiśmy o tym, czym właściwie jest miłość, z jakimi emocjami się wiąże i jak ją sobie okazujemy. Uczniowie i opiekunowie postawili na relacje międzyludzkie i szczere uśmiechy w trakcie "minirozgrywek gier planszowych". Na koniec każdy napisał kolegom i koleżankom kilka miłych słów, co wzbudziło wiele ciepłych emocji - wzruszyło i uszczęśliwiło.

Z okazji Dnia Świętego Walentego

życzymy szczęścia różnego,