WARSZTATY EKOLOGICZNE

20 kwietnia w ramach obchodów Dnia Ziemi, odbyły się w naszej szkole zajęcia warsztatowe dotyczące: gospodarki odpadami, segregacji odpadów oraz recyklingu Zajęcia przeprowadziła P. Katarzyna Olek, pracowniczka Zakładu Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej.

Celem warsztatów był wzrost świadomości dzieci i młodzieży związanej m.in. z prawidłową segregacją odpadów "u źródła" oraz wykształcenie "dobrych nawyków" z tym związanych.

Dodatkową atrakcją zajęć było wykonanie przez uczniów ekologicznej torby z niepotrzebnych ubrań.

W zajęciach wzięły udział klasy: 5c,7b,7c,8d.