WIOSNA W SZKOLNYM OGRODZIE DENDROLOGICZNYM - WYNIKI KONKURSU

23-06-2022 21:37

Samorząd Uczniowski SP przeprowadził w II semestrze konkurs fotograficzny "Wiosna w szkolnym ogrodzie dendrologicznym". Dotarło do nas wiele pięknych zdjęć ukazujących budzącą się przyrodę w naszym najbliższym otoczeniu. Jury w składzie:

pani dyrektor Dorota Siwik, pani dyrektor Lucyna Nikiel, pani dyrektor Monika Haduch, pani dyrektor Agnieszka Podoba, nauczyciele plastyki i zajęć artystycznych- pani Elżbieta Hurkała, pani Renata Barut, miłośnik fotografii- pan Rafał Kaźmierczyk, opiekunowie SU SP- pani Daria Borowska, pani Katarzyna Gut, pani Sylwia Zemanek przedstawia wyniki:

kategoria klas 1-4:

I miejsce- Kacper Kuzio, klasa 4a,

II miejsce- Filip Drożdż, klasa 3a,

III miejsce- Mia Majdak, klasa 2a.

kategoria klas 5-8:

I miejsce- Karolina Gibas, klasa 8b,

II miejsce ex aequo- Maja Krywult, klasa 7b oraz Miłosz Krywult, klasa 8c,

III miejsce- Dominika Heller, klasa 5b.

kategoria klas LO:

I miejsce- Lidia Brańka, klasa 2aL.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

Poniżej galeria nadesłanych fotografii.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego SP