WIOSNA Z TALENTEM 2022

W czwartek  23.03.2022 r. już kolejny raz w naszej szkole odbył się konkurs „WIOSNA Z TALENTEM”. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i sportowe. Dostarczyli nam wielu wrażeń i radości

Wyniki konkursu „Wiosna z talentem” w klasach 1-3

I miejsce ex aequo: Kamila Jurczyk i Nikola Nikiel kl. 3c (taniec)

Maksymilian Lajski i Jędrzejczyk Michał kl. 2c (JUDO)

Amaliia Cherchukan kl. 2a (taniec)

Wyróżnienia:     klasa 1d

klasa 1b

Martyna Nowak kl. 1c

Julia Szufłat kl. 1c

Lena Gałuszka kl. 3a

Daniel Góra kl. 3b

Wyniki konkursu „Wiosna z talentem” w klasach 4-8

I miejsce ex aequo: Hanna Polak kl. 7a (śpiew)

Mateusz Rzeszowski- Smolarz kl. 5c (śpiew)

Wiktoria Kokoszka kl.5c (śpiew)

Wyróżnienia:  Nataniel Piłat kl. 5c

Sonia Kaźmierczyk, Agata Wójcik, Zofia Tomczyk, Hanna Jaworska kl. 4c

Marika Klimczak, Milena Mądry, Nina Sekuła, Lidia Goleśny kl. 4d

Kajetan Jędrzejko, Tomasz Szczotka kl. 4d

Martyna Kuźma, Emilia Szkliniarz kl. 4d

klasa 4d

Karolina Kuźma, Patrycja Łyzińska kl. 4b

Rozdanie nagród:

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.