WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

W dniu 30.09.2024 klasy 4a i 4d uczestniczyły w wycieczce integracyjnej na Dębowiec, aby spędzić czas na integracji przy ognisku i wspólnych grach i zabawach. Wychowawcy klas, Pan Zbigniew Brzeźny i Pan Jakub Ryłko, zadbali o to, aby każdy z uczestników czuł się komfortowo i dobrze bawił. Uczniowie  wspólnie piekli kiełbaski, śpiewali piosenki  i opowiadali zabawne historie. Podczas wycieczki z okazji Dnia Chłopaka, dziewczyny zorganizowały specjalną niespodziankę dla chłopców. W ramach tego wyjątkowego dnia, chłopcy otrzymali  słodycze i pamiątki, które miały upamiętnić ten sympatyczny gest. Był to doskonały czas na zacieśnienie więzi między uczniami a nauczycielami, a także na odpoczynek od szkolnej codzienności. Cała klasa wróciła pełna pozytywnej energii i miłych wspomnień, gotowa do dalszej nauki i współpracy.