Wyniki II Miejskiego Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego " Zabytki Bielska Białej - bielskie kamieniczki".

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział i dostarczenie do nas przepięknych prac.Naprawdę trudno było nam wybrać najlepsze, ponieważ każda praca miała swój unikalny urok oraz wymagała wysiłku i poświęcenia swojego czasu.Jury po naradzie biorąc pod uwagę: zgodność z tematem, walory artystyczne,oryginalność, technikę i estetykę oraz samodzielność wykonania ustaliło następujące wyniki konkursu:

I miejsce - Hanna Pękala - Szkoła Podstawowa Nr 3

II miejsce -Zofia Małecka - Szkoła Podstawowa Nr 3

II miejsce-Kamila Lorek - Szkoła Podstawowa Nr 3

III miejsce-Maja Morcinek Szkoła Podstawowa Nr 31

Wyróżnienia:
Anna Cyrkle- Szkoła Podstawowa Nr 37
Pola Laszek - Szkoła Podstawowa Nr 27
Beniamin Kalafus -Szkoła Podstawowa Nr 2
Gabriela Ossowska- Szkoła Podstawowa Nr3

Gratulujemy laureatom konkursu, dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu.
Zapraszamy za rok.