WYNIKI KONKURSU "MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA" KLASY 1-3

W dniach 18-19 kwietnia 2024 r. w bibliotece ZSO im. AK w Bielsku-Białej odbyły się przesłuchania do szkolnego konkursu „Mistrz Pięknego Czytania” dla klas 1-3 SP. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a wychowawczyniom za współpracę. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczennicom i uczniom. Mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych konkursach.

Wyniki szkolnego konkursu „Mistrz Pięknego Czytania” dla klas 1-3 SP

I miejsce – Iga Sztwiorok (1 b)

II miejsce ex aequo – Mikołaj Białek (2 b), Lilia Kalicińska (3 a)

III miejsce ex aequo – Oliwia Drożdż (3 c), Aleksandra Jabłońska (3 b)