WYNIKI KONKURSU “Zabytki Bielska-Białej”

W Szkole Podstawowej Nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej odbył się już
IV Miejski Konkurs Plastyczny dla dzieci “Zabytki Bielska-Białej”
dla uczniów klas 1 - 3.
Organizatorami konkursu były: mgr Izabela Iskrzycka, mgr Aleksandra Pyś.
Głównym celem konkursu było uwrażliwienie młodego człowieka na piękno naszej małej Ojczyzny, wzmacnianie lokalnego patriotyzmu, poczucia przynależności, świadomości własnych korzeni oraz nabywanie i utrwalanie wiedzy dotyczącej historii i zabytków naszego miasta Bielska-Białej.

Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Bielska-Białej.
Na konkurs wpłynęło ponad 120 prac wykonanych różnymi technikami.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Marta Czopek – Szkoła Podstawowa Nr 25 w Bielsku-Białej,
II miejsce – Anna Basińska – Szkoła Podstawowa Nr 37 w Bielsku-Białej,
III miejsce – Kacper Połacik – Szkoła Podstawowa Nr 36 w Bielsku-Białej i Ryszard Gąsiorek - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bielsku-Białej.

Jury wyróżniło:
– Karinę Nowosiad – Szkoła Podstawowa Nr 28 w Bielsku-Białej.

Gratulujemy laureatom konkursu,

dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu.

Zapraszamy za rok.