XVI MIEJSKI OGÓLNOSZKOLNY KONKURS "BAJARZ"

23-09-2022 22:22 2022/2023 Konkursy

Jeżeli  masz zdolności artystyczne w kierunku aktorskim - ten konkurs jest dla Ciebie!

Możesz przedstawić własny tekst, możesz opowiedzieć historię zaczerpniętą z mitologii, legendy, baśni; możesz zaprezentować fragment ulubionej książki lub  tekst kabaretowy.

W bibliotece otrzymasz wskazówki i pomoc w przygotowaniu się do konkursu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 października br.

Etap szkolny konkursu odbędzie się 5 października 2022 r.

Etap miejski konkursu odbędzie się 19 października 2022 r.

KARTA ZGŁOSZENIOWA