XVIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Czytamy lektury”

W dniach 14 i 15 kwietnia 2021 roku w Szkole Podstawowej Nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku-Białej odbył się

XVIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

„Czytamy lektury”

dla uczniów klas trzecich i czwartych szkoły podstawowej. Organizatorami konkursu, jak co roku, były mgr Danuta Wiesner-Gajek oraz mgr Aleksandra Pyś.

W klasach trzecich Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Emilia Krzyżek – Szkoła Podstawowa Nr 1,

II miejsce – Wiktoria Mrowiec – Szkoła Podstawowa Nr 36,

III miejsce – Martyna Matecka – Szkoła Podstawowa Nr 36.

W klasach czwartych Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Maria Szweda – Szkoła Podstawowa Nr 25,

II miejsce – Malwina Wyrwicz – Szkoła Podstawowa Nr 25,

III miejsce – Martyna Solich – Szkoła Podstawowa Nr 3.

Gratulujemy laureatom konkursu i zapraszamy chętnych za rok.