XX Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Czytamy lektury”

SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU

XX MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

„CZYTAMY LEKTURY”

W dniu 4 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 36 odbył się XX Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Czytamy lektury”.

Za przygotowanie, organizację i przebieg konkursu odpowiadały mgr Danuta Wiesner-Gajek oraz mgr Aleksandra Pyś.

Zgodnie z regulaminem konkurs przebiegał w dwóch etapach:

I część - test pisemny;

II część – prezentacja do wybranej lektury.

Do konkursu zgłosili się uczestnicy z następujących szkół podstawowych z Bielska-Białej: nr 9, 25, 32, 36, 37.

Laureatami konkursu zostali:

w kategorii klas trzecich

I miejsce: Zofia Romik SP-32

II miejsce: Liliana Włodarska SP-36

III miejsce: Milena Kawka SP-32

w kategorii klas czwartych

I miejsce: Karolina Kazior SP-37

II miejsce: Milena Waligóra SP-36

III miejsce: Natalia Zaitz SP-9

Nagrodami w konkursie były książki ufundowane przez Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej. Dla uczestników konkursu przygotowano poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Wszystkim uczestnikom i nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

Specjalne podziękowania kierujemy do pani dyrektor mgr Doroty Siwik za sponsorowanie nagród i obecność w czasie konkursu.

Organizatorki XX Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „Czytamy lektury”:

mgr Danuta Wiesner-Gajek

mgr Aleksandra Pyś