XX Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

14-11-2019 23:45

14 listopada odbył się w naszej szkole etap parafialny XX Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek organizowany przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej (DIAK)
i Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej (POAK).

W kategorii uczniowie szkół podstawowych klasy I – III brali udział uczniowie z klasy 3 d:
solista: Krzysztof Ćwikła
duet: Kinga Sohlich i Natasza Stojewska.

Krzysztof Ćwikła zajął I miejsce i będzie reprezentował naszą szkołę w etapie diecezjalnym.