Zielona Szkoła 3a, 3b, 3c

Wiele radości i niezwykłych przeżyć na zielonej szkole w Sianożętach mieli uczniowie  klasy 3a, 3b oraz 3c. Dzięki cudownej pogodzie kąpali się w morzu, odbyli edukacyjną  wycieczkę rowerową do  kołobrzeskiego parku krajobrazowego, zobaczyli najważniejsze zabytki  i  obiekty portu w Kołobrzegu oraz  wypłynęli w rejs  statkiem turystycznym Santa Maria. Nie zabrakło także ogniska wieczorową porą i głośnego śpiewania  w oczekiwaniu na grilowane kiełbaski. Szczególnym wydarzeniem były  Neptunalia, będące okazją do otrzymania od Neptuna, władcy mórz i oceanów, poświadczonego certyfikatem morskiego imienia. Na długo zostaną w pamięci zabawy na piasku, urzekające zachody słońca, spacery brzegiem morza i wyjścia na pyszne lody oraz do sklepików z pamiątkami.