CHEMICZNE LABORATORIA

Uczniowie klasy 2a,2b, 3c mieli okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach chemicznych i stać się prawdziwymi ekspertami z dziedziny chemii. W czasie lekcji założyli specjalistyczne okulary, fartuchy. Każdy uczeń posiadał własny zestaw do przeprowadzenia doświadczenia. Pani Helena zaprezentowała wiele interesujących eksperymentów, które zrobiły ogromne wrażenie na dzieciach.

Podczas warsztatów uczniowie rozwiązywali zagadki chemiczne, przeprowadzali samodzielnie eksperymenty i doświadczenia, tworzyli wulkany i ogniste cuda na rękach.

Udział w warsztatach to fantastyczne przeżycie, które buduje pasje i pewność siebie.

Uczniowie na długo zapamiętają zdobytą wiedzę. Dziękujemy Pani Helenie za pozytywną energie i moc nauki, która została przekazana na zajęciach. Z kolei wychowawcom za udział i zaangażowanie.