MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ENGLISH IS FUN"

W dniu 22 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły zdobyli III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "English is Fun" organizowanym przez SP 9 w Bielsku - Białej. Tegoroczna edycja była poświęcona Irlandii. Uczniowie w składzie: Milena Waligóra 5a, Szymon Kądziołka 5c, Antoni Kluska 5c i Martyna Matecka 6c wykazali się nie tylko szczegółową wiedzą na temat tego kraju ale również umiejętnościami językowymi a nawet sportowymi i zręcznościowymi, gdyż jedną z konkurencji był specjalny tor przeszkód.

Nasza ekipa została dodatkowo wyróżniona nagrodą specjalną za pomysłowy strój nawiązujący do kultury Szmaragdowej Wyspy. Udział w konkursie z pewnością zachęcił młodzież do rozwoju językowego i zdobywania wiedzy, jednak była to także świetna zabawa. Zobaczcie sami! Oto nasza fotorelacja.