GALA MISTRZÓW SPORTU
W dniu 20 czerwca uczniowie naszej szkoły na co dzień reprezentujący klub BasketHills Bielsko-Biała wzięli udział w Gali Mistrzów sezonu 2025/2026 , organizowanej w Tychach przez Śląski Związek Koszykówki. Podczas Gali zawodnicy odebrali puchar oraz zlote medale za zdobycie Mistrzostwa Śląska w Koszykówce w kategorii Żaków.
Uczniowie wchodzący w skład złotej drużyny to Antoni Antkiewicz, Robert Domagała, Karol Kulka, Maksym Kuzmenko, Filip Lubas z klasy 5d oraz Antoni Drużbacki z klasy 5b.
Gratulujemy!!!



