**Zielona szkoła w Darłówku**
Uczniowie klas 2c, 3a i 4d spędzili wyjątkowy czas na zielonej szkole w Darłówku. Piękna pogoda i plaża położona tuż przy ośrodku sprzyjały spacerom, zabawom i aktywnemu wypoczynkowi. Dzieci chętnie korzystały również z boiska oraz placu zabaw.
Podczas pobytu nie zabrakło ciekawych atrakcji i zajęć edukacyjnych. Uczniowie uczestniczyli w niezwykłej lekcji przyrody prowadzonej przez Marcina Kostrzyńskiego, poznawali tajemnice kosmosu podczas interaktywnej animacji „Gwiezdny Teatr”, a także rozwijali swoje talenty na zajęciach plastycznych.
W programie znalazły się również wycieczki do Jarosławca, gdzie odwiedzili Muzeum Bursztynu, oraz do Ustki, w której zwiedzili latarnię morską. Dużą atrakcją był także rejs tramwajem wodnym po rzece.
Nie zabrakło czasu na wspólną zabawę i integrację podczas dyskoteki oraz ogniska z pieczeniem kiełbasek.
To był czas pełen radości, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień.



